More Website Templates @ TemplateMonster.com - June 16, 2014!

O MENTOR MEDIA

W ofercie posiadamy szeroką gamę urządzeń do wyposażania domów, mieszkań, sal wykładowych i konferencyjnych oraz pomieszczeń biurowych.

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą sprzętu multimedialnego, w tym:

PROJEKTORY

Projektory Maxell

Wiodący producent projektorów multimedialnych w technolgii 3LCD i DLP. Nowa generacja projektorów wychodzi naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających klientów biznesowych i edukacyjnych.

Projekotry Epson

Wiodący producent projektorów w technologii 3LCD dedykowanych do kina domowego. Urządzenia wyróżnia doskonała jakość wyświetlanego obrazu.

Projektory Optoma

Wiodący producent projektorów w technologii DLP dedykowanych do kina domowego, edukacji i biznesu. Urządzenia wyróżnia wysoka jakość wykonania.

EKRANY PROJEKCYJNE

Ekrany projekcyjne Adeo Screen

Producent ekranów projekcyjnych wysokiej jakości. W ofercie znajdują się ekrany elektryczne, ramowe, rozwijane ręcznie oraz przenośne na statywie.

Ekrany projekcyjne AVers Screen

Producent wysokiej jakości ekranów projekcyjnych oraz akcesoriów prezentacyjnych. W ofercie znajdują się ekrany elektryczne, ramowe, rozwijane ręcznie oraz przenośne na statywie.

Ekrany projekcyjne 2x3

Dystrybutor szerokiej gamy produktów do komunikacji wizualnej m.in. ekranów projekcyjnych, tablic do pisania, akcesoriów z przeznaczeniem dla sektora administracji publicznej, szkół i uczelni.

Ekrany projekcyjne Viz-Art

Producent ekranów projekcyjnych, wind do telewizorów i projektorów multimedialnych. Oryginalny design i funkcjonalność produktów wyróżnia firmę VIZ-ART, czyniąc ją czołowym dostawcą urządzeń do prestiżowych lokalizacji.

TABLICE INTERAKTYWNE

Tablica interaktywna Smart Board

Dostawca interaktywnych rozwiązań dla edukacji i biznesu. Jako pierwsza firma SMART Technologies w 1991 roku zaoferowała do sprzedaży tablicę interaktywną. Od tego czasu pozostaje światowym liderem oferującym produkty oraz usługi ułatwiające naukę i pracę.

Strona producenta
Tablica intereaktywna MyBoard

Azjatycki producent tablic interaktywnych. Wzornictwo zastosowane podczas projektowania tablic myBoard klasyfikuje ten sprzęt jako innowacyjny.

URZĄDZENIA NAGŁAŚNIAJĄCE

Urządzenia nagłaśniające Monacor

Dystrybutor sprzętu nagłaśniającego. Oferta związana jest z szeroko rozumianą branżą muzyczną, nagłośnieniami samochodowymi oraz systemami zabezpieczeń mienia.

Urządzenia nagłaśniające APart Audio

Producent urządzeń audio przeznaczonych dla wymagających klientów do zastasowań profesjonalnych.

Urządzenia nagłaśniające Work Pro Audio

Producent profesjonalnego audio i oświetlenia. Oferuje eksluzywną gamę produktów zaprojektowanych w celu zaspokojenia rzeczywistych potrzeb użytkowników.

Urządzenia nagłaśniające SoundTube

Producent głośników do montażu wpustowego, sufitowych, naściennych i natynkowych do zastosowań wewnątrz i na zwenątrz. Wszystkie rozwiązania bazują na opatentowanej przez markę technologii BroadBeam®

Urządzenia nagłaśniające JTS

Just True Sound to tajwańska marka, która funkcjonuje od 32 lat. W portfolio marki znajdziemy przewodowe i bezprzewodowe mikrofony, mikrofony instrumentalne, słuchawki oraz produkty do instalacji stałych.

Urządzenia nagłaśniające Yamaha

Audio-wizualne produkty Yamaha: odbiorniki/ wzmacniacze AV, systemy kina domowego, komponenty HIFI, systemy głośnikowe i wiele innych produktów.

AUTOMATYKA DOMÓW I MIESZKAŃ

Automatyka domów, mieszkań Control4

Producent kompletnej automatyki do mieszkań, domów i biur opartej o najnowsze technologie cyfrowe. Możliwość realizacji indywidualnych potrzeb klientów w zakresie kontroli audio-video, oświetlenia, temperatury, dostępu, podglądu z kamer, automatyki rolet, zasłon, siłowników itp.

Strona producenta - Control4

TELEWIZORY W LUSTRZE

Telewizor w lustrze - mirror tv
Latet

Producent innowacyjnych, wykonywanych na indywidualne zamówienie rozwwiązań łączących technologie wyświetlania obrazu z designem w architekturze szkła, wszędzie tam gdzie liczy się absolutny minimalizm lub niepowtarzalny wygląd.

AKCESORIA MONTAŻOWE

Winda do projektora
Cobra 02

Windy do projektorów multimedialnych jako uzupełnienie profesjonalnych systemów kina domowego, wyposażenia sali konferencyjnej i szkoleniowej, gabinetu. Produkt zaprojektowany i wykonany w Polsce.

Uchwyty do telewizorów
NewStar

Producent akcesoriów instalacyjnych takich jak, uchwyty, standy, wózki do projektorów i telewizorów oraz pozostałych urządzeń multimedialnych.