More Website Templates @ TemplateMonster.com - June 16, 2014!

Muzyka rockowa w jadalni, muzyka klasyczna w sypialni i jazz w salonie

Wielopomieszczeniowe systemy audio firmy Legrand sprawiają, że muzyka staje się prawdziwą częścią domu, oferując znakomitą jakość dźwięku i niezawodną wydajność.

Dzięki eleganckiemu panelowi naściennemu lub wygodnemu ręcznemu sterowaniu, obsługa jest łatwa i intuicyjna.

Wszystkimi funkcjami można również swobodnie sterować za pomocą tabletu, smartfona z dedykowaną aplikacją Player Portfolio na systemy iOS lub Android.

Rozwiązanie Nuvo firmy Legrand umożliwia odtwarzanie dźwięku w jakości HI-FI na różnym poziomie w różnych pomieszczeniach.

Po prostu podłącz odtwarzacz Nuvo do sieci domowej i swoich ulubionych głośników.

Słuchaj ulubionej muzyki zapisanej na smartfonie, udostępnionej w usługach internetowych w każdym pokoju domu (maksymalnie 16 stref).

Wysokiej jakości muzyka cyfrowa w każdym pomieszczeniu

sytsem multiroom


Elastyczne rozwiązania Legrand NUVO

Przewodowe / bezprzewodowe odtwarzacze jednostrefowe

Odtwarzacze jednostrefowe obsługują zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy Ethernet zapewniając optymalną elastyczność zastosowań.
Odtwarzacz strumieniowy P100 NUVO

Zapewnia każdemu pomieszczeniu natychmiastowy dostęp do niekończących się opcji muzycznych lub pozostaje idealnie zsynchronizowany, gdy wszystkie strefy grają ten sam utwór. Zapewnia łącznie 40 watów mocy (2 x 20W) przy 8 omach w jednej strefie.

Odtwarzacz strumieniowy P200 NUVO

Natychmiastowy dostęp do nieskończonych opcji muzycznych lub pozostanie idealnie zsynchronizowanym, gdy wszystkie strefy odtwarzają ten sam utwór. Połącz się z dowolnym urządzeniem obsługującym Bluetooth, aby natychmiast słuchać. Zapewnia łącznie 120 watów mocy (2 x 60W) przy 8 omach w jednej strefie.

Przedwzmacniacz strumieniowy P300 NUVO

Zaprojektowany z myślą o maksymalnej wszechstronności. Podłączony do dowolnego zewnętrznego wzmacniacza lub odbiornika AV, tworzy w pełni funkcjonalną strefę. Oferuje wszystkie zalety portfolio odtwarzaczy, w tym szeroką gamę źródeł, wygodną kontrolę z aplikacji i oszałamiającą jakość hi-fi.

Odtwarzacz strumieniowy głośnik stołowy P400 NUVO

Uniwersalny jednostrefowy wzmacniacz i głośnik stereo z łatwością rozszerza portfolio odtwarzaczy. Potężny system 2.1 z subwooferem 5 1/4 ”, dwoma przetwornikami średniotonowymi i dwoma głośnikami wysokotonowymi. Wygodnie sterowany za pomocą aplikacji Nuvo Player i opcjonalnych klawiatur ściennych. Dotykowe elementy sterujące na urządzeniu zapewniają odtwarzanie, pauzę, głośność, wyciszanie i nawigację po ścieżce. Połączenie przewodowe lub bezprzewodowe umożliwia elastyczną instalację.

Odtwarzacz strumieniowy Sound bar i Subwoofer P500 NUVO

Uniwersalny jednostrefowy odtwarzacz z dynamiczną technologią kina domowego. Potężny system 2.1 wraz z 8-calowym bezprzewodowym subwooferem, charakteryzuje się doskonałą wyrazistością dżwięku przez co dostarcza mnóstwo przyjemnosci podczas słuchania muzyki, odtwarzania filmów, programów telewizyjnych czy gier wideo. P500 zapewnia dostęp do sieciowych kolekcji muzycznych i niekończących się usług przesyłania strumieniowego. Wygodne sterowanie za pomocą dołączonego pilota na podczerwień, aplikacji Nuvo Player i opcjonalnych klawiatur ściennych.