More Website Templates @ TemplateMonster.com - June 16, 2014!

Kino W Twoim Domu

Kino w salonie, pokój typu multi-coolti, kino w twoim własnym domu, kino w twoim własnym mieszkaniu
Salon to też dobre miejsce do kina w domu

Wielkie Wrażenie na Dużym Ekranie

Automatyka domów, mieszkań Control4

Zamień swój salon, choć na chwilę, na miejsce mocnych wrażeń lub romantycznego relaksu we własnym kinie w domu, salonie, lub innym pomieszczeniu które chcesz na to przeznaczyć. Potrzebujesz tylko prostych rozwiązań, jakimi są:

EKRAN PROJEKCYJNY wybranej wielkości i PROJEKTOR do wyświetlania obrazu, który od razu przyciągnie i skupi na sobie całą Twoją uwagę. Miłe towarzystwo także się zachwyci możliwościami i rozwiązaniami jakie za tym idą, by w pełni się satysfakcjonować z posiadania i korzystania z kina we własnym domu.

Sterowanie światłem w domu

Coraz więcej ludzi decyduje się na oglądanie filmów, czy też rozgrywek piłkarskich w zaciszu domowym na dobrze dobranym do wielkości pomieszczenia ekranie i projektorze wyświetlającym obraz. W takim miejscu istnieje możliwość zgrabnego połączenia wielu funkcji i korzystania z nich we własnym zakresie. Podczas projekcji filmu, bądź ulubionej bajki wrażenie jakie daje wielkość wyświetlanego obrazu sprawi że jeszcze chętniej będziesz sięgał do biblioteki filmowej własnego kina w domu.
Jesteśmy do dyspozycji państwa w doborze, jak i montażu urządzeń w każdym pomieszczeniu które posłuży do tego, by Kino W Domu było dla wszystkich.

Urządzenia nagłaśniające Control4

Możliwość jednoczesnego odtwarzania tego samego lub zupełnie innego dźwięku niż w pokoju głównym. Po połączeniu Ethernet współpracuje z centralnym systemem dystrybucji sygnału audio. Wzmacniacz strefowy 2x50W przy 6 Ohm lub 2x40W przy 8 Ohm.

Sterowanie roletami, bramą, ekranem

Dzięki temu modułowi, który łączy się z systemem bezprzewodowo możemy sterować między innymi: roletami, ekranem projekcyjnym, bramą lub urządzeniami typu włącz/wyłącz

WINDY DO PROJEKTORÓW

Winda do projektora

Winda typu nożycowego, dedykowana do instalacji w suficie podwieszanym.
- zakres roboczy 850 mm
- waga projektora 15 kg
- wys. całkowita windy w położeniu górnym 120 mm
- przełącznik naścienny w komplecie
- silnik elektryczny 5 lat gwarancji

Winda do projektora

Winda SLIM 12/1640 – zaprojektowana i wykonana w VIZ-ART winda pozwala zainstalować projektor w minimalnej przestrzeni ponad sufitem podwieszanym. Winda po złożeniu ma wys. 6 cm. W połączeniu winda i wybrany projektor zajmuje jedyne 16 cm.