More Website Templates @ TemplateMonster.com - June 16, 2014!

OFERTA URZĄDZEŃ

W ofercie posiadamy szeroką gamę urządzeń do wyposażania domów, mieszkań, sal wykładowych i konferencyjnych oraz pomieszczeń biurowych.

Edukacja

Projektory dla edukacji

Projektory edukacyjne są wydajnymi, przenośnymi urządzeniami oferującymi znakomitą jakość obrazu.
W niektórych modelach zastosowano technologię ultra-krótkiej projekcji Ultra Short Throw. Dzięki możliwości podłączenia do sieci uniwersyteckiej i trwałej konstrukcji projektory te są łatwe w użyciu i konserwacji.

Ekran projekcyjny dla edukacji

Elektryczny czy rozwijany ręcznie, rodzaj i wielkość powierzchni, z napinaczami czy bez. Jeżeli masz takie wątpliwości to chętnie pomożemy Ci w doborze odpowiedniego ekranu.

Nagłośnienie dla edukacji

Wybór urządzeń audio jest ogromny. My wyselekcjonowaliśmy i oferujemy produkty, które wypełnią doskonałym dźwiękiem te małe jak i duże pomieszczenia.

Tablica interaktywna

Uczniowie i nauczyciele mogą w naturalny sposób oddziaływać na treść lekcji, pisać, usuwać i wykonywać funkcję myszy komputerowej, wykorzystując do tego własny palec lub pisak. Mogą również korzystać z intuicyjnych gestów takich jak „przesunięcie”, „obracanie” czy „powiększanie”, co powoduje że treść zajęć może być łatwiejsza do zrozumienia i zapamiętania.

Laboratoria naukowe - do szkół i uniwersytetów

Misją PASCO jest zapewnienie środowiskom naukowym innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym możliwe będzie nauczanie przy pełnym zaangażowaniu uczniów. PASCO sprawia, ze idee stają się widzialne dla uczniów dzięki wyjątkowej kombinacji oprogramowania, treści i technologii czujników.

Pracowania językowa

Pracownia językowa to niezastąpione rozwiązanie wspomagające naukę języków obcych. Koncentruje uwagę uczniów, zmusza do skupienia i ćwiczeń. Umożliwia swobodny, głośny trening wymowy przez dialogi, udoskonalające mowę i przełamujące naturalny opór do rozmów w obcym języku.